Екскурсії по Львову
Пішохідна екскурсія "Вулицями старовинного Львова"
Тривалість: 3 год
Якщо Ви приїхали до Львова, то обов'язково Вам потрібно почати знайомство з містом з пішохідної екскурсії, тільки так ви відчуєте справжню атмосферу міста, ознайомитесь з найвизначнішими пам'ятками та почуєте найцікавіші історії та легенди міста лева.
Екскурсія проходить по території Середньовічного Льова яка входить не лише до території історико-культурного заповідника, але й до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО.


Замовити
Підземеллями Львова
Тривалість: 2 год
Львів приваблює туристів своїми парками, безліччю архітектурних пам'яток, своїми традиціями та фестивалями. Ще однією родзинкою є кавові та винні підземелля Львова, підземелля у яких молились монахи і ті у яких створювались алхімічні зілля.
У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні ріка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою.

Замовити
Пішохідна екскурсія "Нічна варта"
Тривалість: 2 год
Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон…
Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну роботу, пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова».
Допомогти бургомістрові перевірити місто мають нагоду усі охочі до пригод!

Замовити
Театралізована екскурсія
"Львів — крізь століття"
Тривалість: 1,5 год
Унікальна шоу-екскурсія, під час якої вас чекає півтори години свята, радості, та лише позитивних емоцій. Вас, як дуже поважних гостей, зустріне сам мер міста Лева - пан бургомістр. Він не лише покаже свої володіння та розповість, як саме проходило життя еліти середньовіччя, яка любила, "важко попрацювати", так і добре відпочивати, а також познайомить вас з своїм другом - колоритним євреєм Мойшею. У супроводі знаменитого єврейчика, ви попрямуєте середньовічними вуличками, знайомлячись з життям євреїв та розвиваючи в собі їхнє неперевершене вміння торгувати, ...і ви обов'язково знайдете в собі "єврейські корені".
Замовити
Заміські екскурсії
Екскурсія замками Львівщини (Золота підкова Львівщини)
Тривалість: 8 год
Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини" з відвіданням Олеського замку - видатна пам'ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір. Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським.
Замовити
Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир
Тривалість: 6 год
Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі - стилі Ренесанс як "ідеальне місто". Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.
Жовква - "ідеальне" місто доби Ренесанс, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає друге місце після Львова.
Крехівський монастир. Надзвичайне гармонійне та мальовниче місце. Комплекс Крехівського монастиря розташований серед пагорбів покритих буковим лісом

Замовити
Водоспад Кам'янка і фортеця Тустань
Тривалість: 08:00-21:00
Мальовничі краєвиди заповідника ваблять туристів своєю неймовірною красою. Ця екскурсія познайомить Вас з Карпатським краєм та його легендами, які сьогодні приховують скелі, Мертве озеро, міст у "потойбіччя". "Тустань" - державний історико-культурний заповідник – одне з найгарніших, наймальовничіших місць в Україні. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху "Шовковий шлях" з Китаю до Португалії. Після відвідання заповідника "Тустань" відвідання Національного природнього парку "Сколівські бескиди": водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".
Замовити
Озеро Синевир та водоспад Шипіт
Тривалість: 07:00-22:00
Ви оглянете один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро - озеро Синевир, яке овіяне безліччю легенд, зможете спробувати унікальні мінеральні джерела - "Калечинська" та "Соймівська", скуштувати карпатських страв та напоїв і намилуватися гірськими пейзажами.
Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око (прогулянка до озера).
Замовити
Карпатський трамвай і скелі Довбуша
Тривалість: 08:00-21:00
Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож "На трамваї до Довбуша". Тур "Карпатський трамвай і скелі Довбуша": прогулянка з вітерцем Карпатським трамваєм, можливість помолитися в Гошівському монастирі, милування мальовничими гірськими пейзажами зі Скель Довбуша.

Замовити
Made on
Tilda